lv rus eng

  Jūs varat pasūtīt dzēramo ūdeni:
 • pa tālruņiem: 67-014-321, 67-014-304
 • pa faksu: 67-014-322
 • pa e-pastu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 • on-line režīmā: esošiem klientiem un jauniem klientiem: juridiskām personām un privātpersonām
 • pasutijums_esosiem

  pasutijums_new_juridiskam
  Lejupjelādēt līgumu 2014

  pasutijums_new_privat
  Lejupjelādēt līgumu 2014

  Ja pasūtījumu veiksiet līdz 17:00,  ūdeni saņemsiet nākamajā dienā.

  Mūsu kompānijas birojs atrodas Rīgas centrā – Cēsu ielā 31 (bezmaksas stāvvieta).

  Mēs strādājam katru dienu - no pirmdienas līdz piektdienai no 08:00 līdz 18:00.


  Atteikuma tiesības

  2014.gada 20. maijā  Latvijas Republikas Ministru Kabineta  noteikumi  Nr.255. „Par distances līgumu” (stājas spēkā 2014.gada 13.jūnijā.) nosaka,  ka klientam un proti: SIA „Baltezera Avoti” klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci (ūdens iekārtu) pārdevējam – SIA ”Baltezera Avoti.”
  Ministru Kabineta noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt  patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām.
  Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likumā 12.pantā vienpadsmitā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs tikai  par preču - ūdens  iekārtas vērtības samazināšanos,  gadījumā, ja preces bija izmantotas citos nolūkos (tieši pretī noslēgtā  līgumā nosacījumiem un mērķiem.)

   

  Normatīvie akti:

  Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt SIA „Baltezera Avoti” administrācijai www.baltezeraavoti.lv rakstiski aizpildīto atteikuma veidlapu 14.dienu laikā no preces saņemšanas dienas un rakstiska līguma noslēgšanas. Atteikuma veidlapu var aizpildīt uz speciāli izstrādātas veidlapu formas vai  brīvā formā (sk. pogu „Atgriezeniskā  saite”),  norādot  patērētāja vārdu, uzvārdu, preces iegādes datumu, apmaksas veidu, preces nosaukumu,  iegādes summu. Jāatzīmē, ka preču piegāde un iekārtu savākšana notiek bezmaksas no SIA „Baltezera Avoti” klienta puses. Pieņemot Jūsu atteikuma veidlapu, SIA „Baltezera Avoti” administrācija www.baltezeraavoti.lv likuma noteiktajā laikā un kārtībā sniegs Jums rakstisku atbildi un pieņems no Jums preci.