lv rus eng

  Ūdens!...Tu ne tikai esi nepieciešams, lai varētu dzīvot, tu esi pati dzīve.

  A. de Sent-Ekziperī.

  Vairāk kā 10 gadus kompānija „Baltezera avoti” iegūst kristāltīru dzeramoūdeni „Baltezers” Mazā Baltezera kvarca smilšu slāņos, kas atrodas valsts aizsargājamā 20km² lielā ūdens ieguves aizsardzības teritorijā kopš 1902. gada. Ūdenim ir patīkama garša un tas satur cilvēka organismam optimālu minerālvielu sastāvu, kas ir pasaules vadošo zīmolu „Evian”, „Perrier”, „Ramlosa” un „Vittel” līmenī – 450 mg/l. Arī pH līmenis ir cilvēkam ļoti labvēlīgs – 7.9. Veicot pētījumus ūdens sastāvā nekādi smagie metāli vai cilvēka organismam kaitīgi savienojumi nav atrasti.

  Ūdeni var, un pat vēlams dzert nevārītu, jo vērtīgie savienojumi ūdens sastāvā neizzūd, ja ūdens netiek karsēts augstāk, par 95 0C. Minerālvielu daudzums nepārsniedz dzeramajā ūdenī atļautās Eiropas Savienības normas. Var lietot bez ierobežojuma. Ūdens „Baltezers” ir ieteicams gan bērniem, gan gados vecākiem cilvēkiem.

  box

  JAUNUMS !!! Tilpums: 10 - 20 litri

  Augstākās kategorijas dzeramais ūdens „Baltezers” jaunaja 10 - 20 litru kartona iepakojuma ar krānu. Piemērots lietošanai birojos vai mājas apstākļos, kā arī līdzņemšanai dažādos izbraukumos.

  EUR 11.00
  ar PVN 21%

  20l

  Tilpums: 18,9 litri

  Augstākās kategorijas dzeramais ūdens „Baltezers” 18.9L pudelē. Piemērots lietošanai birojos vai mājas apstākļos ar speciālām dozēšanas vai dzesēšanas/karsēšanas iekārtām

  EUR 4.95 ar PVN 21%

  5l

  Tilpums: 5,0 litri

  Augstākās kategorijas dzeramais ūdens „Baltezers” 5L pudelē. Piemērots lietošanai birojos vai mājas apstākļos, kā arī līdzņemšanai dažādos izbraukumos.

  EUR 1.66 ar PVN 21%

  2l

  Tilpums: 2,0 litri

  Augstākās kategorijas dzeramais ūdens „Baltezers” 2L pudelē. Piemērots ikdienas lietošanai. Ērtākai transportēšanai un līdzņemšanai ieteicamais iepakojums – 6 pudeles.

  EUR 0.66 ar PVN 21%

  05l

  Tilpums: 0,5 litri

  Augstākās kategorijas dzeramais ūdens „Baltezers” 0.5L pudelē. Piemērots ikdienas lietošanai. Ērtākai transportēšanai un līdzņemšanai ieteicamais iepakojums – 20 pudeles.

  EUR 0.48 ar PVN 21%